На факультеті землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування відбулася зустріч декана факультету, завідувачів випускових кафедр зі стейкхолдерами. Представники стейкхолдерів – директор фірми «Укрземпроєкт» (м. Пустомити) Іван Миронович Петляківський та інженер-землевпорядник фірми «Укрземпроєкт», випускник нашого факультету Дмитро Андрійович Петляківський. Впродовж зустрічі обговорювалися освітньо-професійні програми ОС «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», ОС «Бакалавр» та освітньо-наукова програма «Доктор філософії». Було сфокусовано увагу на особливостях програм, компонентів та результатах навчання. Надано рекомендації стосовно необхідності їх оновлення і вдосконалення у зв’язку із сучасними виробничими потребами.