Щовівторка факультет землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування організовує День відкритих дверей, де проводить профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами. Сьогодні такий захід як зазвичай відбувся в онлайн-режимі. До зустрічі долучились навчальні заклади Львівської області: Сасівський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів Золочівської міської ради Золочівського району, Тартаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-III ступенів – дошкільний навчальний заклад ім. Петра Саноцького», Спасівська гімназія ім. Василя Сидора-Шелеста, Княжівська загальноосвітня школа І-III ступенів Сокальської міської ради. Також сьогодні в стінах нашого факультету ми радо вітали випускників Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму. Студентів радо зустрічали декан факультету, завідувачі кафедр та викладачі. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з історією створення факультету, його розвитком, матеріально-технічною базою, з умовами яскравого студентського життя, з можливостями сфери професійної діяльності майбутніх фахівців – інженерів-землевпорядників та туристів.