В рамках профорієнтаційної роботи викладачі факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування Ігор Вовк, Мирослава Смолярчук, Ірина Дидів спільно із колегами із факультету будівництва та архітектури та факультету управління, економіки та права відвідали загальноосвітні заклади Яворівського району Львівської області.
Майбутнім абітурієнтам представлено презентаційні матеріали про університет, ознайомлено їх з інформацією про історію заснування закладу, його матеріально-технічну базу, наукову діяльність університету та факультетів зокрема. Роз’яснено умови вступу на навчання за різними спеціальностями, які є у Львівському національному університеті природокористування.