Студентка факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування Тетяна Якимів здобула Диплом III ступеня у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (науковий керівник – доцент кафедри гуманітарної освіти Анжела Куза).
Всеукраїнський конкурс було ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнського товариства «Знання» України та ін. Усього було зареєстровано понад 20 тисяч робіт.
Щиро бажаємо Тетяні не зупинятися на досягнутому і здобувати все нові вершини!