Професор кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Яремко прочитав лекцію «Еколого-економічні наслідки підриву Каховської ГЕС» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» та «Доктор філософії» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
В процесі лекції були висвітлені питання екологічних наслідків підриву Каховської ГЕС у вигляді подальшого заболочення осушених земель нижньої течії Дніпра, деградації ґрунтів внаслідок змивання припливною хвилею, замулення, опустелювання, руйнування рослинного покриву та деревної рослинності, що стримувала явища ерозії берегів та поширення ярів і балок.
На завершення гостьової лекції окреслено перспективи використання територій після усунення наявної проблеми.