6 лютого 2024 року на факультеті землевпорядкування та туризму відбувся старостат за участю декана факультету Павла Колодія, заступника декана з виховної роботи Олександри Костишин та старост академічних груп.
Декан факультету акцентував увагу на важливості участі в наукових конференціях, які проходять у нашому університеті та відбуваються в інших вітчизняних та закордонних закладах. Під час заходу обговорювались питання дотримання здобувачами вищої освіти академічної доброчесності та відвідування занять.
Заступник декана з виховної роботи Олександра Костишин наголосила на необхідності активувати діяльність у соціальних мережах сторінок факультету для профорієнтаційної роботи та промоції діяльності університету та факультету зокрема.
Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері, результатом стала домовленість про плідну співпрацю.