27 лютого 2024 року на факультеті землевпорядкування та туризму ЛНУП відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році за спеціальностями 193 «Геодезія та землеустрій» та 242 «Туризм і рекреація».
Голова конкурсної комісії, к.е.н., доцент, декан факультету землевпорядкування та туризму Павло Колодій розпочав захід з вітального слова, в якому зазначив, що студентська наукова робота є важливою складовою навчального процесу та забезпечує якісну підготовку фахівців.
Усі представлені на конкурс роботи здобувачів вищої освіти були підготовлені на актуальні теми та викликали жваву дискусію серед присутніх.
За підсумками конкурсу визначено переможців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»:
I місце – Денис Мостовий, студент групи Зв-51, науковий керівник – д.т.н., доцент Ігор Колб;
II місце – Віталій Андура, студент групи Зв-32 СП, науковий керівник – к.е.н., доцент Наталія Шпік;
III місце – Софія Федорич, студентка групи Зв-22, науковий керівник – к.е.н., доцент Мирослав Богіра.
Переможці конкурсу за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація»:
I місце – Софія Вовк, студентка групи Тур-31, науковий керівник – к.е.н., доцент Оксана Березівська;
II місце – Валерія Яцков, студентка групи Тур-41, науковий керівник – к.е.н., доцент Світлана Бугіль;
III місце – Андрій Безкопильний, студент групи Тур-51, науковий керівник – к.е.н., доцент Ірина Дидів.
Представлені у наукових роботах результати будуть основою для подальших пошукових досліджень.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо нових здобутків під мирним небом!