З метою проведення профорієнтаційної роботи факультетом землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування організовано зустріч в онлайн-форматі з майбутніми абітурієнтами – студентами ВСП «Стрийський фаховий коледж ЛНУП» та Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму.
Майбутнім абітурієнтам презентовано спеціальності, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті та на факультеті зокрема. В ході зустрічі майбутнім вступникам наголошено на умовах вступної кампанії 2024 року, які висвітлені Міністерством освіти та науки у цьогорічному проєкті вступу.
Також наших гостей ознайомлено із матеріально-технічною базою, роботою студентського самоврядування, можливостями для професійної діяльності майбутніх фахівців – інженерів-землевпорядників та працівників туристичної сфери.