19 березня 2024 року з профорієнтаційною метою науково-педагогічні працівники факультету землевпорядкування та туризму відвідали заклади освіти Стрийщини.
Майбутніх абітурієнтів про Львівський національний університет природокористування інформували заступниця декана, професорка Олександра Ковалишин, завідувач кафедри геодезії і геоінформатики, професор Роман Ступень та завідувачка кафедри туризму Оксана Крупа.
Зустрічі відбулися у таких закладах:
- НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» імені Маркіяна Шашкевича села Дуліби (директор Степанія Кушнір);
- НВК «Конюхівський загальноосвітній навчальний заклад І-III ступенів – ДНЗ» (директор Мирон Войтович);
- НВК «Гірненський загальноосвітній навчальний заклад І-III ступенів – ДНЗ» (директор Василь Дума);
- НВК «Любинцівський загальноосвітній навчальний заклад І-III ступенів – ДНЗ» (директор Уляна Бойко).
Директори гостинно зустріли викладачів і забезпечили усі умови для невимушеного спілкування з одинадцятикласниками та їхніми класними керівниками. Учні з цікавістю сприймали інформацію про університет, про умови вступу на спеціальності усіх факультетів, про студентське містечко та інші переваги навчання у ЛНУП.
Викладачі запросили учнів і вчителів завітати в університет, щоб наочно переконатися, у яких чудових умовах вони зможуть здобувати вищу освіту. Щиро бажаємо випускникам успішного завершення навчання і продовження його у ЛНУП!