Науково-методичний семінар на згадану вище тему відбувся на платформі Zoom 20 березня 2024 р. за участю Григорія Васяновича, академіка Національної академії педагогічних наук України, кандидата філософських наук, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, члена Спілки письменників України, капітана першого рангу, та викладачів кафедри іноземних мов Львівського національного університету природокористування.
Керівник семінару – професор Богдан Шуневич.
Учасниками семінару були також аспіранти першого року навчання нашого університету.
Професор Г. Васянович є відомим вченим в галузі філософії, педагогіки і психології в Україні та за кордоном, автором багатьох підручників, монографій, наукових статей з трьох згаданих галузей науки, тому учасникам семінару було цікаво почути його доповідь на тему, яка стосується організації навчального процесу у закладах вищої освіти та, зокрема, в умовах воєнного стану в Україні.
Доповідь викликала великий інтерес в учасників семінару і супроводжувалася питаннями і відповідями з цієї тематики.