4 квітня на землевпорядному факультеті Львівського національного аграрного університету відбулась зустріч з викладачами із польських вищих навчальних закладів. У складі делегації були: доктор інженерії Моніка Белавейдер, доктор інженерії Кароль Ноґа, доктор інженерії Пшемислав Лень (Вища інженерно-економічної школа м. Жешів), доктор інженерії Моніка Міка (Краківський аграрний університет),  доктор інженерії Гжеґож Оленяч (Жешівська Політехніка ім. Ігнатія Лукашевича). Метою візиту було обговорення напрямків подальшої співпраці.

Викладачі також прочитали для студентів і викладачів  лекції на такі теми:

«Реалізація комплексу робіт з консолідації та обміну земельними ділянками в Польщі» (Моніка Белавейдер);

«Правові, геодезичні і технічні аспекти кадастру і управління нерухомістю в Польщі» (Моніка Міка);

«Розвиток кадастру нерухомості в Польщі» (Кароль Ноґа);

«Надійність у проведенні вимірювань для цілей землеустрою та кадастру» (Гжеґож Оленяч);

«Визначення терміновості проведення консолідації земель в центральній частині Польщі» (Пшемислав Лень).