15 квітня 2016 року на землевпорядному факультеті Львівського національного аграрного університету відбулась зустріч із викладачами кафедри землеустрою та геодезії Латвійського сільськогосподарського університету (склад латвійської делегації: завідувач кафедри землеустрою та геодезії, професор Велта Паршова, професор Анда Янкава, професор Вівіта Баумане, доцент Армандс Целмс, лектор Айварс Раткевіч, лектор Майя Берзіна, магістр Віта Цінтіна). У рамках зустрічі проведено науковий семінар на тему «Проблеми деградації земель в Україні та Латвії», на якому розкривались актуальні питання захисту земельних ресурсів від деградаційних процесів у контексті збалансованого розвитку. Обговорено перспективні напрями досліджень в цій сфері. Також латвійські колеги прочитали лекції студентам землевпорядного факультету про особливості демаркації кордонів та обмежень щодо використання земель у Латвійській республіці.