15 травня 2024 року День відкритих дверей у Львівському національному університеті природокористування зібрав велику кількість учнів з багатьох громад Львівщини і не тільки. Зустріч школярів в актовій залі з в.о. ректора Василем Лопушняком та керівником приймальної комісії Людмилою Гнатишин дала змогу майбутнім вступникам отримати повну інформацію про умови навчання, побуту та студентського дозвілля.
Зокрема, гостями факультету землевпорядкування та туризму були старшокласники із Радехівської та Мостиської територіальних громад. Декан факультету доцент Павло Колодій з викладачами гостинно зустріли вчителів та учнів запрошених шкіл в аудиторії, де ознайомили присутніх із можливостями отримання фахових знань на факультеті землевпорядкування та туризму зі спеціальностей «Геодезія та землеустрій» та «Туризм і рекреація».

Проведена екскурсія «Стежками Степана Бандери» та територією студентського містечка справила незабутнє враження на старшокласників.
Окремі слова подяки керівництву територіальних громад і директорам шкіл за розуміння та співпрацю з університетом.
Факультет землевпорядкування та туризму чекає амбітних та розумних майбутніх абітурієнтів.