20-22 квітня 2016 року на факультеті інженерів землевпорядкування Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Геодезія, картографія та землеустрій» спеціальності «Землеустрій та кадастр».

У Олімпіаді взяли участь 59 учасників, які є представниками 15 вищих навчальних закладів України. Представниками від землевпорядного факультету ЛНАУ були студенти: Н. Нестерук (ЗВ-61), І. Дуда (ЗВ-41), Н. Корденко (ЗВ-43).

Олімпіада проводилася у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового завдання із земельного права, тестового і практичного завдань із земельного кадастру та землевпорядного проектування.

Студенти землевпорядного факультету завоювали в командному заліку зі спеціальності «Землеустрій та кадастр» ІІІ місце. Крім цього, вибороли ІІ командне місце із земельного права та землевпорядного проектування і ІІІ командне місце із земельного кадастру, а студент групи ЗВ-43 Назар Корденко здобув в індивідуальному заліку ІІІ місце.