На землевпорядному факультеті Львівського національного аграрного університету відбулась зустріч з викладачами та студентами із польських вищих навчальних закладів. До складу делегації входили доктор інженерії Моніка Белавейдер, доктор інженерії Вищої інженерно-економічної школи м. Жешув Артур Вархол, доктор інженерії із Краківського аграрного університету Агнєшка Бєда та представники студентів від Вищої інженерно-економічної школи м. Жешув.

Викладачі польських ВНЗ прочитали для студентів і викладачів  ЛНАУ лекції на такі теми:

- Наземне лазерне сканування в управлінні нерухомістю (Моніка Белавейдер);

- Інтеграція даних від наземного, повітряного і мобільного лазерного сканування (Артур Вархол);

- Геодезичні аспекти захисту ландшафту (Агнєшка Бєда).

Після лекцій відбулись дискусії між студентами із Польщі та нашими студентами. Польські студенти розповіли про підходи до навчального процесу в Польщі, поділились тематикою студентських наукових розробок, продемонстрували слайди напрацювань у студентських наукових гуртках. У відповідь наші студенти також розказали про свої наукові здобутки і підходи до студентської наукової роботи на факультеті.

В рамках співпраці студентських наукових кіл Львівського національного університету, національного університету «Львівська політехніка» та Вищої інженерно-економічної школи м. Жешува під час  проведення спільної науково-навчальної практики 10-12 травня 2016 р. була проведена робота зі сканування підвальних приміщень львівської міської  Ратуші на площі Ринок, 1.

Силами викладачів факультету для польських викладачів і студентів було проведено екскурсію Львовом та ознайомлено зі студентським містечком м. Дубляни.