19 травня кафедра земельного кадастру провела круглий стіл на тему: «Запровадження нової форми адміністративної звітності з кількісного обліку земель в Україні».

На сьогоднішній день, коли відбуваються значні зміни в угіддях та землекористуваннях, слід пам’ятати, що облік земель – це державний захід щодо накопичення, систематизації й аналізу всіх відомостей про кількість, розміщення та господарське використання земельних ресурсів.

У роботі взяли участь представники виробництва, зокрема начальник управління державного земельного кадастру Ірина Федорівна Філевич, яка проінформувала про затвердження форми адміністративної звітності з кількісного обліку земель та інструкції щодо їх заповнення. Були обговорені проблеми методичного характеру щодо виконання наказу від 30.12.2015 р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового комунального господарства України, а також підходи до організації навчального процесу з вивчення дисципліни «Державний земельний кадастр».

Активну участь в обговоренні взяли присутні викладачі землевпорядного факультету, аспіранти та студенти.