На землевпорядному факультеті відбувся круглий стіл на тему: «Адміністративно-територіальна реформа в Україні», організований кафедрою управління земельними ресурсами.

В заході взяли участь викладачі і студенти факультету, а також  представники від землевпорядного виробництва – Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Розпочав засідання декан факультету д.е.н. професор М.Г. Ступень,  який окреслив загальні засади адміністративно-територіальної реформи в Україні та хід  реформи децентралізації в Львівській області зокрема.

В ході дискусії обговорювали Закон України, прийнятий 5 лютого 2015 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад», можливі переваги і недоліки від новоутворених громад. При прийнятті реформи потрібно врахувати безліч факторів – від історичних до соціально-економічних.

Професори А.Я. Сохнич і М.С. Богіра окреслили пріоритетні напрямки формування спроможних територіальних громад, які сприяли б розвитку усіх населених пунктів об’єднаних територіальних громад, а не лише їх адміністративних центрів.

Науковці наголосили, що при прийнятті реформи потрібно врахувати безліч факторів – від історичних до соціально-економічних.