Згідно з планом засідань Вчена рада факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування заслухала звіт кафедри агрохімії та ґрунтознавства ЛНУП за чотири роки функціонування.
Доробком кафедри за 2020–2023 рр. із людським ресурсом 4,25-5,5 шт. од. є такі головні позиції: дві міжнародні конференції з виданням матеріалів, дебют кафедри у Scopus на 39 позиціях з потенційним цитуванням (без WoS), достроково захищена дисертація доктора філософії, здобутий сертифікат B2 та атестат доцента, чотири наукові монографії, зароблені лише за 4 роки 550 тис. грн в казну університету, вагоме розширення представництва кафедри на виробництві та контактів НПП з університетами ЄС.