12 вересня 2023 р. на базі екохутора «Мочари» Яворівського НПП та центру реабілітації бурих ведмедів «Ведмежий притулок» (с. Домажир) відбувся воркшоп «Роль підприємців у розвитку екорекреації на прикладі ЯНПП та центру реабілітації бурих ведмедів "Ведмежий притулок"», в якому взяли участь представники експертного центру «Агротуристичний кластер», викладачі та студенти кафедри екології ЛНУП, працівники ЯНПП, представники місцевих територіальних громад та підприємці. Учасників ознайомили із рекреаційним потенціалом екохутора «Мочари» Яворівського національного природного парку, екологічними маршрутами, рекреаційними природотерапевтичними технологіями, такими як фітотерапія, апітерапія, іпотерапія. На базі центру реабілітації бурих ведмедів «Ведмежий притулок» вивчали досвід організації екскурсійних маршрутів та діяльність підприємців щодо створення додаткових туристичних продуктів у вигляді трав’яних чаїв та ожинового вина «Вино ведмеже». Відмічено, що створення таких продуктів в межах кластерних ініціатив є прикладом ефективної співпраці між природоохоронними об’єктами та підприємцями.