29 березня 2023 року на кафедрі екології в межах засідання студентського наукового гуртка «Екологія та захист навколишнього середовища» розпочалась Звітна студентська наукова конференція за результатами наукових досліджень у 2022 році. Організатором зустрічі виступила керівник студентського наукового гуртка, к.б.н., в.о. доцента Марта Онисковець.

Відкрила конференцію привітальним словом доцент кафедри екології, к.б.н. Наталія Панас. У засіданні взяли участь студенти-гуртківці, які успішно представили результати своїх наукових досліджень, що присвячені вирішенню цілого ряду актуальних екологічних проблем. До обговорення наукових робіт долучився науково-педагогічний колектив кафедри екології: д.с.-г.н., професор Сергій Разанов, к.б.н., доцент Наталія Панас, к.б.н., доцент Галина Лисак, к.с.-г.н., доцент Наталія Качмар, к.с.-г.н., доцент Мар’яна Іванків, к.т.н., доцент Оксана Мазурак, к.с.-г.н., в.о. доцента Юстина Жиліщич, к.с.-г.н., доцент Олег Зеліско, к.хім.н., доцент Роман Шкумбатюк.

Відзначено кращі наукові роботи студентів і рекомендовано їх до представлення на засіданні студентських наукових гуртків факультету агротехнологій та екології.

Бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!