За ініціативою викладачів кафедри екології (Тетяни Дацко, Наталії Качмар, Мар’яни Іванків, Андрія Дидіва) під керівництвом завідувача кафедри Петра Хірівського 14 листопада 2023 року відбувся науково-практичний семінар на тему «Сучасний стан і екопроблеми водних об’єктів України». До наукового заходу були залучені студенти бакалаврату спеціальності 101 «Екологія» – група Еко-31, які саме зараз вивчають дисципліну «Охорона водних ресурсів і екосистем».

Учасники семінару підготували та представили доповіді про екологічні проблеми озера Світязь, річки Дніпро, річкової мережі Криму, інвазійні види гідробіонтів (карликовий сомик коричневий), проблеми малих річок, водно-болотних комплексів, ековиклики трагедії на Каховській ГЕС та екологічну безпеку водних ресурсів в умовах глобалізації. Презентації доповідачів містили цікавий матеріал, наповнений інформаційними даними та ілюстраціями.

Вдячні всім учасникам науково-практичного семінару за активну участь!