19 грудня 2023 року доцентки кафедри екології Галина Лисак та Наталія Панас взяли участь у науково-практичному семінарі «Використання природних ресурсів, об’єктів інфраструктури та природотерапії Яворівського НПП в екологічному, патріотичному вихованні та оздоровленні молоді». Семінар проходив на базі екоцентру Яворівського НПП за участю директора парку Сергія Маруняка, працівників парку Михайла Біляка, Оксани Годованець та Віталія Гавгуна, педагогів Жовківської ОТГ з 18 закладів освіти.

В програмі семінару працівники парку презентували унікальні об’єкти природи та інфраструктурні об’єкти рекреації та екоосвіти Яворівського НПП, означили можливості застосування природотерапії в оздоровчих цілях, формування патріотичних мотивів під час екскурсійних оглядів історико-краєзнавчих та військових експонатів. Викладачі кафедри представили доповіді щодо мотиваційних чинників та можливостей в активній співпраці закладів освіти із природоохоронними установами з метою урізноманітнення та підвищення ефективності екоосвітньої діяльності, розказали про переваги такої співпраці на прикладі Львівського національного університету природокористування та Яворівського НПП. Під час заходу досягнуто низки домовленостей щодо участі учнівської молоді закладів освіти Жовківської ОТГ у днях відкритих дверей ЛНУП, відвідання Музею природи кафедри екології. Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні, цікаво, у дружній атмосфері.
Дякуємо Яворівському НПП за можливість взяти участь у семінарі та активну співпрацю!