У контексті відзначення Всеукраїнського дня довкілля та Міжнародного дня Землі на кафедрі екології Львівського НУП 24 квітня 2024 року було проведено лекцію із залученням фахівців-практиків. Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду – це запорука збереження унікальних екосистем на певних територіях. Для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Оксана Годованець, заступник начальника відділу рекреації та еколого-освітньої роботи Яворівського національного природного парку, презентувала доповідь на тему «Використання засобів природотерапії з метою оздоровлення», зазначивши, що це відносно новий напрям їхньої діяльності, але надзвичайно ефективний в умовах воєнного сьогодення. Гармонія з природою допомагає підтримувати психологічну стабільність людини.
Галина Герасимчук, молодший науковий співробітник відділу науково-дослідної роботи Ківерцівського НПП «Цуманська пуща», ознайомила слухачів лекції з особливостями функціонування об’єкта, важливістю проведення наукових досліджень на даній території та перспективами подальшого розвитку.
Приємно наголосити, що лектори є випускниками нашого навчального закладу, зокрема кафедри екології.
Щира подяка всім за активну участь!