Ігор Васильович Вовк – завідувач кафедри фізичного виховання, старший викладач, майстер спорту України з вільної боротьби.

Основні дисципліни: Фізичне виховання студентів І-II курсів; Вільна боротьба.

У 1999 році отримав диплом Львівського державного інституту фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» з присвоєнням кваліфікації тренера-викладача фізичної культури.

У 1999 році почав працювати тренером-викладачем в СДЮШОР «Богатир» на відділенні вільної боротьби.

З 2005 року почав працювати провідним спеціалістом Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки.

У 2007 році продовжив навчання у Львівському державному університеті фізичної культури, який закінчив у 2009 році, отримавши диплом магістра за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт». Магістр спорту та фізичного виховання, викладач вищого навчального закладу.

З 2009 року переведений на посаду заступника начальника Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки.

У 2013 році, після перейменування Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у Львівське обласне відділення (філію) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, призначений на посаду начальника відділу ЛОВ (філії) КФВС МОН України.

У 2019 році – в.о. завідувача кафедри фізичного виховання, старший викладач Львівського національного аграрного університету.

У 2020 році пройшов конкурсний відбір на заміщення вакантної посади завідувача кафедри фізичного виховання Львівського національного аграрного університету.

Читає навчальну дисципліну «Фізичне виховання» для студентів I-II курсів денної форми навчання всіх спеціальностей.

У 2021 році пройшов підвищення кваліфікації у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Тематика підвищення кваліфікації: «Сучасні форми і методи викладання навчальної дисципліни “Фізичне виховання”».

Основні публікації:

Вовк І.В., Гуцул Н.З. Основні елементи збереження й зміцнення здоров’я студентів вищих навчальних закладів. Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського. Загальновузівська кафедра фізичного виховання, спорту та здоров’я людини. Традиції та новації у підготовці фахівців з фізичної культури та фізичної реабілітації. Міжнародна науково-практична конференція, 27-28.03.2020. Херсон : Видавничий дім «Гельветика», 2020. С. 24-29.

Вовк І.В., Гуцул Н.З. Формування здоров’я студентів аграрних спеціальностей у вищих навчальних закладах. Науковий журнал «Молодий вчений». 2020. № 4 (80). С. 84-88.

Вовк І.В. Формування фізичного виховання студентів аграрних спеціальностей у вищих навчальних закладах. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт). Вип. 3К (123). 2020. С. 95-98.

Балушка Л.М., Ткач Ю.А., Окопний А.М., Пістун А.І., Вовк І.В. Ставлення учнів віком 15-16 років до використання засобів боротьби у фізичному вихованні. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наукових праць / за ред. О.В. Тимошенка. Київ : Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова, 2020. Вип. 4 (124) 20. С. 7-14.

Hutsul, N., Rykhal, V., Okopnyy, A., Vovk, I. Comparative analysis of the kickboxers’ impact techniques indicators at the preliminary basic training stage taking into account the weight categories. Теорія та методика фізичного виховання. 2020. Т. 20. № 3 С. 182-190.

DOI: https://doi.org/10.17309/tmfv.2020.3.08

URL: https://tmfv.com.ua/journal/article/view/1370/1375

Задорожна О.Р., Бріскін Ю.А., Пітин М.П., Вовк І.В., Пестерніков В.В. Особливості систем відбору спортсменів-кандидатів у національну збірну команду України для участі в Іграх Олімпіад (на прикладі спортивних єдиноборств). V Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук», м. Миколаїв, 24 жовтня 2020 р.

Вовк І.В., Мадяр-Фазекаш Е.О. Фізична підготовленість студентів аграрних спеціальностей вищих навчальних закладів. Вісник Запорізького національного університету. Збірник наукових праць «Фізичне виховання та спорт». 2020. № 1. С. 16. DOI: https://doi.org/10.26661/2663-5925-2020-1

Вовк I., Лапшина Г., Ластовецька К., Нестеренко Л. Оцінка рівня фізичної підготовленості студентів аграрних спеціальностей. Фізична культура, спорт та здоров’я нації (10). 2020. С. 12-19. URL: http://eprints.zu.edu.ua/view/divisions/sch=5Fthe/2020.type.html