Володимир Феодотович Савич – cтарший викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на факультеті землевпорядкування та туризму.

Основні дисципліни: Фізичне виховання студентів І-II курсів; Волейбол чол., жін.; Пляжний волейбол чол., жін.

У 1976 р. закінчив педагогічний факультет ЛДІФК за спеціальністю «Фізична культура і спорт».

З 1999 р. – викладач кафедри фізичного виховання ЛДАУ.

З 1 вересня 2001 року – на посаді тренера-викладача з волейболу.

Підготував 2 МС з волейболу, 9 КМС, 32 спортсменів 1-го спортивного розряду з волейболу.

Основні публікації:

Савич В.Ф., Хома М.М., Якимишин І.Д. Розвиток професійних здібностей спеціалістів землевпорядного виробництва шляхом використання засобів фізичної культури і спорту. Вісн. ЛДАУ. Сер. Землевпорядкування і земельний кадастр. Львів, 2001. С. 209-212.

Савич В.Ф., Хома М.М., Карп’як Ю.Б. Науково-теоретичне обґрунтування професійно-прикладної підготовки студентів землевпорядного факультету. Актуальні проблеми організації фізичного виховання студентської та учнівської молоді Львівщини : матеріали 2 регіон. наук-практ. конф. Львів : ЛДФЕІ, 2003. С. 151-153.

Савич В.Ф., Хома М.М., Карп’як Ю.Б. Особливості фізичної підготовки інженерів-землевпорядників. Актуальні проблеми організації фізичного виховання студентської молоді Львівщини : матеріали 2 регіон. наук. прак. конф. Львів : ЛДФЕІ, 2003. С. 147-150.

Савич В.Ф., Остьянов В.Н. Змагання і тренувальні заняття.