Відповідно до плану роботи Львівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та обласного спортивного товариства студентів «Гарт» 22 червня 2023 року у Львівському національному університеті природокористування відбулося засідання ініціативної групи завідувачів кафедр фізичного виховання та керівників спортивних клубів щодо проведення спортивних заходів у 2023–2024 навчальному році.
З привітальним словом на засіданні виступив ректор Львівського національного університету природокористування, доктор біологічних наук, професор, академік НААНУ, дійсний член Академії вищої школи України, член Нью-Йоркської академії наук, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Васильович Снітинський, який наголосив на важливості залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та побажав подальшої активізації роботи громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування в сучасних умовах.

На порядку денному розглянуто питання проведення студентських спортивних змагань у 2023–2024 навчальному році, а також відновлення проведення масових спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів.
Про план проведення обласних студентських змагань на 2023–2024 н.р. доповідав президент СТС «Гарт» Б.В. Юхницький.
Учасники засідання мали змогу ознайомитися зі спортивною базою університету, поділитися своїм баченням щодо проведення спортивних змагань та спортивно-оздоровчих масових заходів.