5-6 жовтня 2023 року в рамках XXIV Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій» на базі Львівського національного університету природокористування відбувся III Семінар XII Міжнародної науково-практичної конференції ITEA–2023 «Інформаційні технології в енергетиці і АПК» (в онлайн та офлайн форматах). Метою семінару були обговорення тенденцій розроблення та прикладного використання сучасних інформаційних технологій в енергетиці та АПК; обмін досвідом щодо впровадження інноваційних інформаційних технологій, які забезпечують підвищення ефективності заходів ресурсо- та енергозбереження, використання відновлюваних джерел енергії, управління проєктами, еколого-економічної й енергетичної оцінки технологій та техніки, проєктування комп’ютерних, енергетичних і технічних систем в окремих галузях.
Інна Тригуба, доцент кафедри генетики, селекції та захисту рослин Львівського національного університету природокористування, представила свою наукову доповідь на тему «Особливості управління проєктами виробництва енергії з органічних відходів на території громад» у секції «Проєктний менеджмент». Важливим аспектом у проведенні семінару була організація та модерація зустрічі у програмі Zoom, де брали участь не тільки представники Львівського НУП, а також низка провідних науковців та експертів з України, Польщі та Чехії. За рішенням редколегії кращі доповіді будуть рекомендовані до опублікування матеріалів семінару у CEUR (ceur-ws.org), що індексується у наукометричній базі Scopus.