20 березня 2023 р. колективом кафедри геодезії і геоінформатики обговорено перспективу наукової роботи у напрямку міжнародної співпраці, участі в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ рівня КА2 та напряму Жана Моне, пошуку можливостей щодо реалізації госпдоговірної тематики. Для цього погоджено застосувати досвід міжнародного стажування Романа Ступеня у Вищій інженерно-економічній школі в Жешуві (Республіка Польща) та результати участі Зоряни Рижок в міжнародній програмі PROM на кафедрі дистанційного зондування Землі та екологічної оцінки Інституту інженерії навколишнього середовища Варшавського університету природничих наук (Республіка Польща).

Членами кафедри представлено наукову роботу для участі в XXVI Науково-технічній конференції «Геофорум–2023», що відбудеться 19-21 квітня 2023 р. у Львівській політехніці. Обговорено стан підготовки студентів до участі в Звітній студентській науковій конференції за результатами наукових досліджень у 2022 році, а також І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Встановлено необхідність у проведенні семінарів щодо написання студентами кваліфікаційних робіт. Доведено до відома викладачів про необхідність посилення їхньої публікаційної активності.