Бондарчук Людмила Йосипівна – старший викладач кафедри іноземних мов.

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка 1982 року за спеціальністю «Романо-германські мови і література». Здобула кваліфікацію «Філолог. Викладач, перекладач англійської мови».

На посаду викладача кафедри іноземних мов призначена в лютому 1995 року. Перед тим працювала вчителем англійської мови у загальноосвітній школі.

Автор понад 100 публікацій, з них 30 статей, 41 теза, 21 методична розробка, 12 термінологічних словників.

Учасниця міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових і науково-методичних конференцій.

Основні навчальні курси, які веде: «Іноземна мова», «Іноземна мова (з поглибленим вивченням)».

Сфера наукових досліджень: англо-український переклад науково-популярної літератури економічного змісту; термінологічна лексикографія; методика викладання іноземних мов для спеціальних цілей.