10 березня старший викладач кафедри іноземних мов Наталія Гавришків провела відкрите заняття на тему «Films and TV Programmes» зі студентами факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій. Кіномистецтво має не лише розважальний контент, але й освітні цілі. Викладач додала цікавих барв, активізувавши лексичний матеріал до теми з використанням коротких відеороликів. Застосування інтерактивних методів та педагогічної майстерності сприяло засвоєнню нової інформації та створенню позитивної атмосфери. Студенти активно обговорювали свої кіновподобання. За допомогою імплементації інноваційних методів викладання іноземної мови студенти виконували завдання на всі види мовленнєвої діяльності (говоріння, читання, письмо та аудіювання).

Під час відкритого заняття основну увагу зосереджено на:

- навчально-методичному забезпеченні заняття;

- наявності роздаткового навчального матеріалу;

- використанні аудіовізуальних засобів;

- логічній структурі проведення заняття;

- активізації опорних знань;

- формуванні soft skills.