13 березня 2023 року Світлана Панчишин, старший викладач кафедри іноземних мов ЛНУП, провела відкрите заняття зі студентами першого курсу факультету будівництва та архітектури (Буд-12) на тему «Films and TV programmes».

Більшість людей на планеті не байдужі до кінематографії. Із зародженням кіно виникло чітке розмежування жанрів. Дехто із задоволенням переглядає фільми про кохання – радіє і плаче разом із героями мелодрами. Інші люблять «полоскотати» свої нерви під час перегляду трилера чи фільму жахів або пустити сльозу над трагічним фіналом фільму. А ще хтось просто обожнює занурюватися у світ детективу, пригод чи фантастики.

Для багатьох із нас перегляд фільму чи серіалу є однією з найпрекрасніших насолод у житті, оскільки тоді ми занурюємося в повністю новий та дивний для нас світ.

На занятті студенти:

- переглянули короткі уривки фільмів різних жанрів;

- дізналися, як називаються жанри кіно англійською;

- вивчили розмовні фрази, що допоможуть висловити свою думку про фільми, що сподобалися, та передати емоції після перегляду;

- засвоїли лексику, що знадобиться для детального обговорення фільмів;

- дізналися про сучасні українські фільми, що однозначно варті уваги, а також про те, як говорити про них англійською.

Переглядайте фільми в оригіналі (з субтитрами чи без), удосконалюйте свої знання.