21 березня 2023 року відбулося чергове засідання кафедри іноземних мов. Серед іншого було обговорено та прийнято рішення приєднатися до курсу Empower, рекомендованого Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України в межах партнерства з Cambridge University.

Empower – це дуже популярний курс, призначений для молоді та дорослих. Це багаторівневий курс, узгоджений із CEFR, з рівнями від А1 до С1 для загальної та академічної англійської мови. Планується, що курс буде доступний для українських організацій з березня-квітня 2023 року. Використання даної платформи дасть змогу студентам спробувати інший формат навчання, що сприятиме досягненню бажаних результатів.