29 березня 2023 року на кафедрі іноземних мов факультету землевпорядкування та туризму відбулася Звітна студентська наукова конференція за результатами проведених у 2022 році наукових досліджень «Іншомовна наукова комунікація фахового спрямування» (англійська мова), «Особливості перекладу науково-технічної літератури» (німецька мова).

У конференції взяли участь 34 студенти. Усі гуртківці виступили з цікавими й актуальними доповідями, тематика яких стосувалася відповідних спеціальностей студентів та філологічного напрямку.

За результатами проведення звітної студентської наукової конференції гуртків «Іншомовна наукова комунікація фахового спрямування» та «Особливості перекладу науково-технічної літератури» за найкращі доповіді були відзначені наступні студенти:

- Софія Вовк, студентка групи Тур-21, тема доповіді «Benefits of language learning» / «Переваги вивчення мови» (науковий керівник – О.Я. Іщенко, ст. викладач);

- Софія Коваль, студентка групи Буд-31, тема доповіді «Professional English in the construction industry» / «Професійна англійська в будівельній галузі» (науковий керівник – Н.Ю. Дубневич, ст. викладач);

- Олександр Савицький, студент групи Буд-12, тема доповіді «Costs and Benefits of Green Roof for Cities and Building Owners» / «Витрати та переваги зеленого даху для міст і власників будівель» (науковий керівник – С.Б. Панчишин, ст. викладач);

- Олег Батрон, студент групи Кн-12сп, тема доповіді «Artificial intelligence in business and everyday life» / «Штучний інтелект в бізнесі та повсякденному житті» (науковий керівник – М.Б. Опир, ст. викладач);

- Катерина Філіпович, студентка групи Аг-31, тема доповіді «Der landwirtschaftliche Arbeitsmarkt» (науковий керівник – Н.Г. Городецька, к.п.н., доцент);

- Софія Куліковська, студентка групи Аг-31, тема доповіді «Landwirtschaft und Ernährung» (науковий керівник – Н.Г. Городецька, к.п.н., доцент);

- Юрій Смолярчук, студент групи Зв-42, тема доповіді «Strategisches Flächenmanagement und Eigentumspolitik» (науковий керівник – Н.Г. Городецька, к.п.н., доцент).

Згідно з результатами засідання кафедрального наукового гуртка від 29 березня 2023 року кафедра іноземних мов пропонує заслухати відзначені доповіді на звітних конференціях факультетів.

Дякуємо усім учасникам та науковим керівникам! Бажаємо наукових досягнень в майбутньому!