День Землі відзначається 22 квітня в різних країнах численними акціями, спрямованими на те, щоб посилювати дбайливе ставлення до ресурсів нашої планети. Захист Землі – це справа, яка єднає всіх. Кожен з нас повинен усвідомлювати проблеми, які переживає наша планета, і бути уважним, використовуючи її ресурси.

Викладачі кафедри іноземних мов ЛНУП Мар’яна Опир та Світлана Панчишин провели пізнавальне заняття зі студентами груп Аг-41 та Тур-31, на якому студенти дізналися про жахливі об’єми забруднення планети пластиком, про можливі напрямки покращення екологічної ситуації, про концепцію 3 Rs, upcycled food, збагатили свій лексичний запас новими термінами, пов’язаними із захистом навколишнього середовища.

Ми повинні пам’ятати та дбати про Землю не лише в День Землі, а кожного дня…

Think Green. Go Green.