26 квітня 2023 р. на кафедрі іноземних мов ЛНУП відбулося засідання круглого столу у змішаному форматі на тему «Використання сучасних технологій та методів навчання у викладанні іноземних мов для студентів ЛНУП». До зустрічі долучилися представники низки ЗВО, зокрема доцент кафедри іноземних мов Національного університету «Львівська політехніка», доцент кафедри німецької та французької мов та методики їх викладання ДДПУ ім. Івана Франка, доцент кафедри прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка».

Мета цього наукового заходу – аналіз та висвітлення важливості активних методів навчання іноземної мови у підвищенні навчальної мотивації студентів ЛНУП, а також їх впливу на професійний та особистісний розвиток. Навчання з використанням сучасних інноваційних технологій якісно перевищує класичну освіту. Учасники зустрічі обговорили проблеми, перспективи та налагодження співпраці між науковцями, активно дискутували щодо ефективності використання комп’ютерних програм, сучасних онлайн-платформ тощо. В рамках заявленої проблематики присутні обговорювали, аналізували, коментували та обмінювалися думками з приводу найактуальніших проблем: сучасних технологій та методів навчання.