Цими днями у Львівському національному університеті природокористування на факультеті землевпорядкування та туризму відбулась міжкафедральна зустріч викладачів кафедри іноземних мов та кафедри туризму з представником мережі туристичних фірм Республіки Болгарія. Обговорили умови та можливості проходження літньої практики студентами факультету в туристичній сфері Болгарії, а також переваги, труднощі та специфіку роботи. Така практика є чудовою нагодою здобути професійний досвід та вдосконалити знання іноземної мови. Увагу акцентували на тому, що основною метою закордонного стажування та практики студентів є прагнення вдосконалити знання іноземної мови, здобути неоціненні практичні навички у сфері туризму, а також розширити свій культурний світогляд.