Конференції завжди є чудовою нагодою поділитися досвідом та отримати більше актуальної інформації. Тому викладачі кафедри іноземних мов ЛНУП вже кілька років поспіль є активними учасниками і співорганізаторами конференцій, які проводить кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Полтавського державного медичного університету.

Цьогоріч кафедра майже в повному складі (Б. Шуневич, Н. Городецька, Н. Гавришків, І. Турчин, Н. Дубневич, С. Панчишин, М. Опир, О. Іщенко, Л. Гуня) взяла участь у роботі II Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов», яка відбулася 18-19 травня 2023 року на базі Полтавського державного медичного університету.

Окрім викладачів, до наукової роботи була також залучена студентка групи ІТ-21 факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Марія Поцілуйко, яка під керівництвом професора кафедри іноземних мов ЛНУП Богдана Шуневича підготувала доповідь на тему «Навчальні матеріали для самостійної роботи другокурсників спеціальності "Інформаційні системи і технології"».

За результатами роботи конференції сформований збірник, де будуть опубліковані тези викладачів кафедри:

- Factors contributing to the effective foreign language teaching (Havryshkiv N., Horodetska N., Hunia L.);

- Навчальні матеріали для самостійної роботи другокурсників спеціальності «Інформаційні системи і технології» (Шуневич Б., Поцілуйко М.);

- Social media integration in ubiquitous English learning tools: enhancing language acquisition (Dubnevych N., Turchyn I.);

- Micro-credentials: a new category in education (Opyr M., Panchyshyn S., Dobrovolska S.);

- Укладання посібника агрономічного профілю за професійним спрямуванням (Гуня Л., Городецька Н., Гавришків Н., Турчин І.);

- Teaching the English language applying two main methods (Ishchenko O.).