24 травня 2023 року на кафедрі іноземних мов ЛНУП у змішаному форматі відбувся круглий стіл-диспут на тему «Методичні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі». До наукового заходу долучилися представники декількох закладів вищої освіти, зокрема доцент кафедри іноземних мов Національного університету «Львівська політехніка» Віталіна Гриців, доцент кафедри німецької та французької мов та методики їх викладання ДДПУ ім. Івана Франка Оксана Сторонська, доцент кафедри прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка» Галина Палиця. Метою наукового заходу було обґрунтування, різноаспектний аналіз та висвітлення значущості новітніх методичних та психолого-педагогічних тенденцій викладання іноземних мов.

Учасники активно дискутували на запропоновані теми, такі як: вивчення іноземної мови в сучасних реаліях, ефективні технології навчання іноземних мов в умовах війни, актуальні проблеми викладання іноземних мов; аналізували, коментували, обговорювали та обмінювалися думками щодо запропонованих тем.