5 травня 2023 р., в День філолога, на кафедрі іноземних мов Львівського національного університету природокористування відбувся черговий науковий семінар, організований доцентом кафедри іноземних мов Наталією Городецькою. Тематика семінару – «Системи комп’ютерного перекладу». Наразі найпоширенішими способами використання комп’ютерів під час письмового перекладу є робота з окремими термінологічними базами, пам’яттю перекладів, що містить приклади раніше перекладених текстів, а також використання так званих корпусів – великих колекцій текстів однією або декількома мовами, що дає стислий опис того, як слова і вирази реально використовуються в мові в цілому або в конкретній предметній області. Колектив кафедри обговорив переваги та недоліки таких перекладів, ефективність їх використання та специфіку таких систем. З доповідями виступили професор кафедри Богдан Шуневич, старші викладачі Ольга Іщенко та Наталія Дубневич.