14-16 червня у Нью-Йорку відбулася XVI щорічна конференція «The Learning Ideas Conference 2023».
У цьогорічній конференції взяли участь науковці з 26 країн світу з 114 доповідями в очному і дистанційному режимах.
Професор Богдан Шуневич виступив дистанційно з темою доповіді «Massive open online courses at Ukrainian agrarian universities: To be or not to be». Доповідь стосувалася організації наукової роботи студентів нашого університету, які досліджують можливі шляхи впровадження у навчальний процес матеріалів українських платформ масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» і «LingvaSkills», американської платформи «Coursera» та ін. під час викладання англійської мови та інших дисциплін для студентів перших-других курсів. Крім основної частини доповіді, учасники конференції побачили на одному зі слайдів презентації пам’ятник Герою України Степану Бандері, отримали коротку інформацію про нього, наш університет, факультети, кафедру іноземних мов, вишиванки, а також про російсько-українську війну.
Матеріали прийнятих доповідей рецензувалися двома експертами і будуть опубліковані впродовж року.
Організатори конференції пам’ятали про загрозу для доповідача потрапити під удари російських ракет та іранських дронів під час доповіді, тому протягом пробних сеансів зв’язку випробовувався і був використаний варіант нашого перебування в укритті в процесі читання доповіді.