Розуміючи невпинно зростаючу роль та масштаби цифровізації, зокрема і в освіті, викладачі кафедри іноземних мов пройшли онлайн-курс підвищення кваліфікації, організований Львівським національним університетом природокористування. Цей курс присвячений важливій та надзвичайно актуальній темі «Основи кібербезпеки та кібергігієни при використанні онлайн-платформ».

Цифровий онлайн-простір заполонив усі аспекти нашого життя, роблячи наше життя легшим, але й водночас вразливішим. Кібербезпека та кібергігієна стають дедалі більше актуальними у контексті швидкого та нестримного розвитку технологій. Плануючи свою безпеку та захист особистих даних, ми також повинні розуміти важливість збереження здорового та відповідального підходу до використання цифрового середовища. Отримані знання та уміння, безперечно, допоможуть у взаємодії з цифровим світом, оскільки безпека в інтернеті – це завдання для нас усіх, і наша обізнаність є ключовим фактором успіху.