6 березня 2024 року на кафедрі іноземних мов ЛНУП відбулася звітна конференція студентського наукового гуртка «Іншомовна наукова комунікація фахового спрямування» за результатами наукових досліджень у 2023 році. У конференції взяли участь: - керівник студентського наукового гуртка – ст. викладач Наталія Дубневич; - староста студентського наукового гуртка – студентка групи Арх-41 Вікторія Редько; - комісія студентського наукового гуртка – ст. викладач Наталія Гавришків, ст. викладач Леся Гуня, ст. викладач Наталія Дубневич, ст. викладач Мар’яна Опир, ст. викладач Світлана Панчишин, староста Вікторія Редько; - академічний склад кафедри іноземних мов – к.пед.н., доц. Ірина Турчин, д.пед.н., професор Богдан Шуневич, ст. викладач Ольга Іщенко, ст. викладач Юрій Калістратов, к.соц.н., в.о. доцента Тарас Матвійчук, ст. викладач Людмила Бондарчук, ст. викладач Наталія Стрелецька; - студенти-учасники студентських наукових гуртків факультетів землевпорядкування та туризму, управління, економіки та права, будівництва та архітектури, механіки, енергетики та інформаційних технологій, агротехнологій та екології. За результатами конференції комісія відзначила кращі доповіді та наукові дослідження, а також рекомендувала до участі у звітній студентській конференції 7 березня 2024 року наступних студентів: - на факультеті землевпорядкування та туризму – Софію Вовк, студентку групи Тур-31 (науковий керівник – ст. викладач О.Я. Іщенко); - на факультеті управління, економіки та права – Зіновія-Лук’яна Буричка, студента групи Оп-11 (науковий керівник – ст. викладач С.Б. Панчишин); - на факультеті будівництва та архітектури – Вікторію Редько, студентку групи Арх-41 (науковий керівник – ст. викладач Н.Ю. Дубневич), Любов Герасимчук, студентку групи Буд-11 (науковий керівник – ст. викладач С.Б. Панчишин); - на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій – Олега Батрона, студента групи Кн-41 (науковий керівник – ст. викладач М.Б. Опир); - на факультеті агротехнологій та екології – Ніко де Вріса, студента групи Аг-24 (науковий керівник – ст. викладач Л.Й. Бондарчук).