Розуміння поняття «конкурентоспроможна особистість». Психологічні основи розвитку інтегральних характеристик конкурентоспроможної особистості. Життєві кризи особистості. Типи криз особистості та їх подолання.

Черговий міжуніверситетський науково-методичний семінар викладачів кафедри іноземних мов Львівського національного університету природокористування стосовно питань психології вищої освіти відбувся 3 квітня 2024 р.

Основним доповідачем семінару була Неоніла Партико, кандидат психологічних наук, доцент кафедри теоретичної та практичної психології, а також кафедри іноземних мов Національного університету «Львівська політехніка».

Після лекції відбулася дискусія на згадану вище тематику за участю викладачів та аспірантів нашого університету та доц. Н. Партико.