Вже традиційними стали спільні міжнародні конференції кафедри іноземних мов нашого університету з кафедрою іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Полтавського державного медичного університету у травні та листопаді кожного року.
16-17 травня 2024 р. відбулася III Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов» за участю закладів вищої освіти 7 країн Європи та Азії (Україна, Великобританія, Іспанія, Польща, Румунія, Словаччина, Шрі-Ланка).
Від колективу кафедри іноземних мов ЛНУП учасників конференції привітала завідувачка кафедри доц. Наталія Городецька.
З доповідями виступили 6 викладачів кафедри іноземних мов ЛНУП (професор Богдан Шуневич, доценти Наталія Городецька та Ірина Турчин, а також старші викладачі Людмила Бондарчук, Леся Гуня, Ольга Іщенко).
Співавтором доповіді проф. Богдана Шуневича і доц. Наталії Городецької на тему «Перспективи використання навчальних матеріалів платформ масових відкритих онлайн-курсів» була аспірантка першого курсу ЛНУП, старший викладач кафедри архітектури Любов Баранович.
У квітні 2024 р. кафедра іноземних мов стала також співорганізатором XVI Міжнародної науково-практичної конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», організатором якої є кафедра англійської філології і перекладу Національного авіаційного університету (м. Київ).