У сучасному світі зростає потреба в дистанційному навчанні, оскільки розвиток цифрових технологій та зміни в способах комунікації роблять його більш доступним і потрібним. В Україні, особливо після пандемії та через воєнні дії, дистанційна освіта стала необхідністю для забезпечення безперервного доступу до знань. На глобальному рівні дистанційне навчання відкриває можливості для отримання якісної освіти незалежно від місця проживання чи соціальних умов. Його популярність також зростає через гнучкість та можливість поєднувати роботу, навчання та особисте життя. Відповідаючи на запити сьогодення, викладачі кафедри іноземних мов ЛНУП пройшли тренінги для академічних працівників в рамках проєкту Erasmus+KA2 «Distance Education for Future: Best EU Practices in Response to the Requests of Modern Higher Education Seekers and Labor Market», розміщені на платформі Moodle Молдовського державного університету. Викладачі успішно пройшли всі теми, склали тести та отримали сертифікати, що стало важливим вкладом у їх професійний розвиток.