22 листопада 2022 року на кафедрі садівництва та овочівництва ім. професора І.П. Гулька у форматі відеоконференції на платформі Zoom відбувся круглий стіл «Сучасні аспекти розвитку садівництва, овочівництва та виноградарства в Західному Лісостепу України». В роботі круглого столу взяли участь викладачі факультету агротехнологій та екології, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство», стейкхолдери, а також викладачі та студенти Золочівського, Вишнянського та Екологічного коледжів Львівського НУП. Разом у відеоконференції взяли участь 42 учасники.
З привітанням до учасників круглого столу звернувся декан факультету, к.с.-г.н., доцент В.В. Бальковський. В обговоренні актуальних питань розвитку садівництва, овочівництва та виноградарства виступили: завідувач кафедри садівництва та овочівництва ім. професора І.П. Гулька, к.с.-г.н., доцент О.Й. Дидів, к.с.-г.н., доцент І.В. Дидів, к.с.-г.н., доцент І.С. Рожко, провідний викладач Золочівського коледжу ЛНУП М.М. Юзьків. Активну участь в обговоренні взяли стейкхолдери: завідувач Львівської філії Українського інституту експертизи сортів рослин, к.с.-г.н. В.Г. Кузько, агроном ФГ «Ґрін Ґарден» О.Я. Юрчишин, агроном ТзОВ «Флора-Захід» Г.В. Дудка.