У Львівському національному університеті природокористування з ініціативи ректора Володимира Снітинського доброю традицією є багаторічна допомога сиротинцям, будинкам пристарілих, диспансерам, інтернатам, пенсіонерам та Збройним Силам України.
До добрих благодійних справ також постійно долучається кафедра садівництва та овочівництва ім. проф. І.П. Гулька. Вже в котрий раз золотий врожай осені (яблука, груші, сливи, капуста, буряк, морква, картопля, огірки, петрушка, цибуля, часник та ін.), який вирощений завдяки копіткій праці викладачів кафедри, лаборантів та студентів, смакуватимуть діти-сироти, пенсіонери та захисники України. На території притулку для дітей при Львівській ОДА висаджено саджанці плодових дерев (яблуні, сливи, аличі, груші, персика та абрикоса).
Протягом вересня-жовтня 2022 року на кафедрі була організована акція «Купуй яблука – допомагай ЗСУ». Зібрані кошти були передані захисникові України Миколі Ігоровичу Дикому на придбання дрона.