6 березня 2024 року на кафедрі технологій у рослинництві під керівництвом кандидатки сільськогосподарських наук, доцентки Руслани Панасюк відбулося засідання студентського наукового гуртка «Рослинництво» за результатами наукових досліджень 2023 року. Гуртківці кафедри представили презентації та доповіли про отримані результати досліджень. Основна тематика доповідей, представлених гуртківцями кафедри, була присвячена особливостям технології вирощування сільськогосподарських культур.
Згідно з результатами засідання кафедрального наукового гуртка для участі у Звітній студентській науковій конференції на засіданні студентських наукових товариств факультету рекомендовано заслухати доповіді наступних студентів: М. Юричко, студентка групи Аг-32, тема доповіді «Продуктивність вівса сорту Закат залежно від норми висіву в умовах Лісостепу Західного»; М. Гайвась, студент групи Аг-51, тема доповіді «Формування врожайності бульб картоплі залежно від сорту».
Всім учасникам конференції найщиріші побажання щедрих врожаїв на науковій ниві!