29 квітня 2022 р. комісія у складі викладачів кафедри туризму доцента Світлани Бугіль, доцента Оксани Крупи та ст. викладача Ірини Дидів заслухала доповіді здобувачів освіти груп Тур-41 та Тур-32сп щодо результатів їх власних наукових досліджень у курсових роботах з навчальної дисципліни «Міжнародний туризм». Під час захисту майбутні фахівці у сфері туризму продемонстрували належний рівень теоретичного мислення, уміння користуватися методиками досліджень, робити висновки. Студенти надавали вичерпні відповіді на запитання про проблеми та перспективи розвитку міжнародного туризму в Україні. Це підсилює переконання, що знання, отримані під час навчання, будуть плідно використані в практичній діяльності.
Захист курсових робіт відбувся на високому рівні, студенти здобули нові компетенції, знання та навички за спеціальністю 242 «Туризм».