30 травня 2022 р. комісія у складі викладачів кафедри туризму ст. викладача Ірини Дидів, доцента Оксани Крупи та доцента Світлани Бугіль заслухала доповіді здобувачів освіти груп Тур-31 та Тур-22сп щодо результатів їхніх наукових досліджень у курсових роботах із навчальної дисципліни «Спеціалізований туризм». Під час захисту здобувачі освіти у сфері туризму запропонували цікаві та професійно виконані презентації на теми своїх досліджень. Студенти надавали вичерпні відповіді на запитання про проблеми та перспективи розвитку досліджених видів туризму в Україні та світі.
Захист курсових робіт відбувся на належному рівні, студенти здобули нові компетенції, знання та навички за спеціальністю 242 «Туризм».